История 2
@tamila_bilous
Хочу поділитися своєю історією перевтілення разом з @zp_cro77fit . З самого дитинства я багато разів чула критику в свою адресу : "ти така повненька " "сестра худа ,а ти " завжди у відповідь усміхалася і казала що мені і так добре ,але в душі залишався осадок .Я не любила своє відображення в дзеркалі і багато разів пробувала худнути ,зривалась і знову набирала вагу. Все більше я ненавиділа себе і замикалась в собі .
Закінчивши школу переїхала до Запоріжжя, і вирішила змінюватися "нове місто - нове життя ". Спочатку пішла до тренажерного залу , але прогресу не було, бо не розуміла як правильно працювати на тренажерах і не вистачало підтримки. Після цього вирішила підшукати для себе групові заняття спортом. І знайшла чудовий зал @zp_cro77fit
Цілий тиждень ніяк не могла прийти на перше заняття ,то не виходило бо затримувалась на роботі ,то переймалась, що нічого не вмію і буду виглядати кумедно .Але відображення в дзеркалі, моє прагнення стати кращою і мати гарний вигляд - зробили свою справу.
Коли прийшла, дуже соромилась і боялась .
Але після першого тренування зрозуміла що нічого тут страшного нема, мене всьому навчать і допоможуть .
В за крос я познайомилася з крутими людьми ,однодумцями ,які підказували, підтримували та допомагали. Дивлячись на на них ,як вони пашуть і викладаються на комплексах я зрозуміла,що все реально і потрібно більше старатися. Вирішила доказати в першу чергу собі, що буду пахати на шикарний результат і ніколи не заплачу від болю! Відтоді моє ставлення до спорту та їжі зовсім змінилось. Відвідала семінар з правильного харчування від @kriss_cross77 де зрозуміла, що таке ПП і як рахувати свій Кбжу . Принцип та правила втілила в життя і почала отримувати ще більші результати, адже "Ти - те ,що ти їсиш"! Кросфіт допоміг мені повірити в себе і стати сильнішою морально і фізично .Ну і звичайно це результат тренуваннь від @gunko.fitness який заряджає своєю енергією і проводить круті тренування де ти просто не можеш не пахать, бо завжди на допомогу прийдуть + 100 берпи . Тренер є гарним прикладом для наслідування, адже сам пройшов цей шлях ,тому ніяких "я не можу "не приймає..і ти просто" улибаешся и пашеш". Також знайшла свою мотивашку @yana_yacika своїм прикладом надихає йти тільки в перед .
Тож можу сказати що @zp_cro77fit чудовий подарунок в моєму житті, який допоміг змінитися і знайти однодумців які підтримують та надихають на нові перемоги!
Было ли интересно?
Made on
Tilda